O mnie

Moje zdjęcie
dolnośląskie, Poland
Witam serdecznie wszystkich na moim blogu. Tworzenie jest dla mnie istotne ,to duża część tego, kim jestem. Lubię malarstwo akrylowe i olejne. Mój styl malarstwa jest różny, od realizmu do abstrakcji. Uwielbiam eksperymentować z materiałami i technikami w mojej pracy. Lubię tworzyć ciekawe tekstury. W tym blogu, mam nadzieję podzielić się z wami moją podróżą w świat twórczej ekspresji.Jestem bardzo entuzjastyczna w malarstwie ,bo malarstwo jest moją pasją. Zapraszam wszystkich do pozostawiania komentarzy i ponownych odwiedzin. :-) Welcome to my blog. Thanks for stopping here. It would be a pleasure if you leave your comment. Bienvenue sur mon blog. Merci pour votre visite ici. Ce serait un plaisir, si vous laissez votre commentaire. Добро пожаловать на мой блог. Спасибо за остановки здесь. Было бы приятно, если Вы оставите свой комментарий. Aby powiększyć obraz należy kliknąć na niego

2012-02-07

ZABAWA - ZE STAREGO NA NOWE :)

Mała  odskocznia od  pędzla i farb.
Nie przepadam za igłą. Moja  mama była krawcową , super krawcową. Po  jakimś kursie u krawca, jak to po wojnie bywało. Ale talent  miała ogromny  i miłość do szycia !. Od  dziecka , od zawsze  miałam   ubrania  uszyte przez  mamę . Były  śliczne  sukienki , płaszczyki,czapki. Pięknie wykończone  i  inne  niż  te ze sklepu. Nie używała  żadnych szablonów, wykrojów. Po prostu brała  miarę i  kroiła tkaninę . Mało kiedy  po  przymiarce  trzeba  było  coś  poprawiać.
Ja niestety miałam  i mam lewe ręce  do szycia.
Nadziergałam  się  trochę na drutach i szydełku. Najwięcej jak dzieci były  małe. Dzierganie sweterków w różniste  wzorki to było  coś ! Jeszcze bywa, że  przepraszam się z szydełkiem,ale wtedy gdy  potrzebna jakaś koronka do kolażu  :).
Ta  torebka  to taki  przypływ chwili natchnienia, żal mi było wyrzucić  spodnie z  cudnymi  różyczkami. Ciekawe czy rękodzielnicze  poczynania  spodobają się  wnusi,  to dla niej ta  torebeczka. Dominuje róż, bo to jej ulubiony kolor :) .

Za oknem  -15 st.C brrr...Pozdrawiam  cieplutko :)).
  

3 komentarze:

grazyna przybylska pisze...

Sliczne...i kolorki...

Asiek =} pisze...

Torebunia bardzo wiosenna i dziewczęca, więc na pewno się spodoba!
Pozdrawiam cieplutko =}

KRESKA pisze...

Aniu torebeczka bardzo ładna ...wiec na pewno sie wnusi spodoba ...moja Martynka na pewno by taka chciała :) uwielbia torebki :) pozdrawiam cieplutko