O mnie

Moje zdjęcie
dolnośląskie, Poland
Witam serdecznie wszystkich na moim blogu. Tworzenie jest dla mnie istotne ,to duża część tego, kim jestem. Lubię malarstwo akrylowe i olejne. Mój styl malarstwa jest różny, od realizmu do abstrakcji. Uwielbiam eksperymentować z materiałami i technikami w mojej pracy. Lubię tworzyć ciekawe tekstury. W tym blogu, mam nadzieję podzielić się z wami moją podróżą w świat twórczej ekspresji.Jestem bardzo entuzjastyczna w malarstwie ,bo malarstwo jest moją pasją. Zapraszam wszystkich do pozostawiania komentarzy i ponownych odwiedzin. :-) Welcome to my blog. Thanks for stopping here. It would be a pleasure if you leave your comment. Bienvenue sur mon blog. Merci pour votre visite ici. Ce serait un plaisir, si vous laissez votre commentaire. Добро пожаловать на мой блог. Спасибо за остановки здесь. Было бы приятно, если Вы оставите свой комментарий. Aby powiększyć obraz należy kliknąć na niego

2015-01-17

Odjeżdżają...i troszkę mi ich żal

Odjeżdżają...i troszkę  mi ich żal, bo  jakoś wyjątkowo  przywykłam do nich, a szczególnie do aktu. Ale jak  mówi Wiesław Myśliwski w książce „Traktat o łuskaniu fasoli” - "każdy nosi własny obraz w sobie...". Ten cykl we mnie zawsze drzemie,będą następne :) .

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Witam!

Chciałabym zaprosić Panią na bloga o malarstwie i grafice mojej mamy. Byłabym bardzo wdzięczna. Może akurat coś stamtąd się Pani spodoba i podniesie samoocenę mojej mamy.

Oto link www.aniastanisz.blogspot.com

Zapraszam i z góry dziękuję.